Nejlépe hodnocené památky v Praze podle TripAdvisoru

Nevíte, co s volným víkendem? Zpříjemněte si ho výletem do stověžaté matičky Prahy. No a pokud se nemůžete rozhodnout pro konkrétní aktivity a památky, inspirujte se těmi nejlépe hodnocenými na TripAdvisoru. Americký server funguje již od roku 2000 a patří k vůbec prvním projektům založeným na principu vytváření obsahu samotnými uživateli. Momentálně jde o největší cestovatelský web na světě a recenze na něj přidává více než 60 milionů členů. A kouknete-li se na Prahu, získáte množství skvělých tipů.

Kam si zajít?

K nejčastěji hodnoceným památkám a aktivitám patří Staroměstské náměstí a Karlův most. Vynikajícímu hodnocení se těší také Pražský hrad, Katedrála sv. Víta, ZOO Praha, Staroměstská radnice s orlojem a čtvrti Malá strana a Hradčany. Z čeho byli turisté nadšení a co se jim naopak nelíbilo, si můžete přečíst v jejich recenzích. V Praze působí množství agentur i jednotlivců nabízejících prohlídky. Což je skvělá volba pro každého, kdo touží po výkladu průvodce, který zná metropoli jako své boty. Nejlepšímu jménu se těší SANDEMANs NEW Europe, Taste of Prague a White Umbrella Tours, Za pozornost však stojí také nevšední projížďky na segwayi a e-scooteru. Dobrou volbou může být i tématická prohlídka World War II in Prague Tour, v rámci které se vrátíte zpět do období druhé světové války. Jisté je, že na TripAdvisoru vždy najdete nespočet úžasných míst a aktivit, o jejichž úrovni si uděláte obrázek na základě recenzí.

A kde se levně ubytovat?

Na závěr jsme si nechali tip na levný a přitom útulný hostel Praha. Hledáte-li „pohodové ubytko za velmi slušnou cenu“ - jak zní jedna z recenzí na TripAdvisoru, ubytujte se v Rezidenci Topolová. Budete „mile překvapeni“ (aneb další pozitivní ohlas), že v hlavním městě lze sehnat cenově dostupné ubytování na dobré adrese. Rezidence Topolová nabízí také dlouhodobý pronájem bytu Praha. Podrobnosti najdete na www.rezidencetopolova.cz.

Publikováno: 17. 09. 2017 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Česko

Autor: Hanka Dvořáková

Tagy: levné ubytování v praze | nejlepší aktivity v praze | tipy na výlety v praze