Thermalpark Dunajská Streda je skvělá dovolená pro celou rodinu

Výběr té správné letní dovolené nebyl nikdy jednodušší. Nabídky, jakými se dnes hemží internet, dávají lidem doslova nekonečné možnosti. Někteří vyrazí za dobrodružstvím do zahraničí na pořádnou horskou túru, jiní vyrazí karavanem k moři a ti, co hledají trochu relaxu, vyrazí navštívit Thermalpark Dunajská Streda. Přidáte se taky?

Aktivity vhodné pro všechny

Většina lidí si místa, jako je Thermalpark Dunajská Streda, spojuje s lázněmi, kam lidé jezdí na ozdravné pobyty. Věci se samozřejmě mění a lázeňské resorty dnes vyhledávají tisíce lidí, kteří zde jezdí za trochou klidu a odpočinku. Thermalparky dnes nejsou už jen bazény s minerální vodou. Na své si zde už přijde každý. Nejmladší se vrhnou na bláznivé tobogány a všechny možné vodní atrakce, dospělí se uvelebí v horké vířivce a vrhnou se na vytoužené nic nedělání. Večer mohou rodiče zakončit na pořádné masáži nebo například v sauně, zatímco děti si dají pár koleček v bazénu. Nudit se rozhodně nebudete.

Vyrazte za trochou kultury

Thermalpark Dunajská Streda nabízí nejen zábavné atrakce, ale také se může pyšnit skvělou lokací. Nachází se jen pár desítek kilometrů od hlavního města Bratislavy, kde o kulturu a umění bezpochyby není nouze. Navštívit tak můžete například světoznámý Slovakia Ring, kde si přijde na své každý závodní nadšenec. Pro ty nejmenší zde lze najít zoologickou zahradu Malkia Park, kde se můžete pokochat vzácnými zvířecími druhy. Zajímavostí je, že zde například zachraňují zvířata z cirkusů.

Cena pobytů v Thermalparku

Nabídka pobytů v Thermalparku Dunajská Streda se dělí na tři stálé balíčky a sezónní nabídky, které se dále rozdělují například na Velikonoční nebo Letní, určený pro celou rodinu. Stálé balíčky je možné nalézt ve třech kategoriích, a to je Standard, Komfort a Exlusive. Poslední, nejdražší balíček v sobě zahrnuje nejen vstup do saunového světa, ale rovněž klimatizaci v apartmánu. V případě, že vás do cesty vstoupí nečekané komplikace, je možné váš pobyt změnit maximálně do pěti dnů před příjezdem.

Publikováno: 25. 08. 2020

Kategorie: Zahraničí

Autor: Hanka Dvořáková