Šetřete při lepení své prsty i prostředí

Už jste vyzkoušeli vteřinové lepení, které bude šetrné k planetě i k vám a vašim rukám i peněženkám, a přesto tvoří pevné spoje?

Mnohdy je lepší místo vyhození »vdechnout« věcem druhý život a umožnit jim tak konat jejich úděl, ať už praktický či dekorativní. Může se jednat o vázičku, hrnek nebo dokonce keramický podavač mýdla, nebo rozbité ozdoby do vlasů, hračky dřevěné i plastové. Zkrátka vše, co si v našich srdcích či domácnostech našlo místo jej bude moci dále zaplňovat a ještě tím ulevíte prostředí, obzvlášť pokud vyzkoušíte nové »zelené« lepidlo.

Podívejte se na video  Každá oprava se počítá - Say Yes to Loctite - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=S775N_6qFhA&list=PLjUbdL8ta8oR662wMbm8lel5n26SIlOVN&index=11

Mezi vteřinovými lepidly naleznete i takové, které chrání naši planetu a je šetrné k vašim rukám. Příkladem je Loctite Super Bond Pure Gel, který nemá takový ten charakteristický dráždivý zápach, neobsahuje rozpouštědla a navíc jeho vnější obal je vyrobený 100% bez plastů. Poskytuje více času na lepení. Takže bez stresu můžete lepit přesně i svisle. Nebojte po zatvrdnutí je spoj pevný a odolá nárazům či vodě.

Můžete na to jít zeleně a uvidíte, že ze zachraňování milovaných věcí nakonec budete mít opravdu radost. A stejně tak i planeta.

www.loctite-superbond.cz

Publikováno: 01. 12. 2021

Kategorie: Super tipy

Autor: Hanka Dvořáková