Domů » Praha toho nabízí více, než si dokážete představit. Proč do ní vyrazit na výlet?
Česko

Praha toho nabízí více, než si dokážete představit. Proč do ní vyrazit na výlet?

Nebaví vás to doma, ale nevíte, kam byste se zajeli podívat? A co takhle do Prahy, která patří k nejkrásnějším evropským velkoměstům? Anebo snad pochybujete o tom, že vás metropole dokáže zabavit? Vyvedeme vás z omylu.

Za jedinečnou architekturou

Praha servíruje neobyčejný architektonický mix napříč všemi možnými styly. Románské kostelíky, gotické chrámy i moderna, to vše čeká na každého, kdo preferuje výlety za památkami tohoto charakteru. Vyplatí se sem zajet se školákem, který právě probírá jednotlivé architektonické slohy – Praha mu poslouží jako velká trojrozměrná učebnice.

Za zábavou

Pokud rádi paříte, pak se budete v Praze cítit jako doma. Na každém rohu narazíte na klub s tak trochu jinou atmosférou. Na své si přijde opravdu každý, včetně posluchačů vážné hudby. Za zmínku stojí také divadla, kina a další místa, kde si naplno užijete kulturního života.

Impozantní výhledy

Prahu můžete navštívit kdykoliv během roku a vždy vám nabídne jedinečné výhledy na tisíce věží a vížek, Vltavu a další panoramata, která se vám vryjí do paměti. Jen málokteré velkoměsto je tak půvabné a prakticky neokoukatelné jako naše metropole.

Aktivity pro celou rodinu

V Praze můžete obdivovat památky, bavit se v klubech a stejně dobře si užívat rodinnou dovolenou společně s dětmi. Kromě vyhlášené pražské ZOO na vás čekají i muzea, expozice, technologické památky a další skvělé atrakce, které jinde nenajdete.

Ubytování jedině v centru

Byla by škoda, kdybyste většinu času promarnili přesuny z jednoho konce města na druhý. Vyřešte to elegantním způsobem – při hledání ubytování se zaměřte na hotely v centru Prahy.

Toužíte-li po nadstandardních službách, vsaďte na hotel Praha Belvedere. Ten nabízí prvotřídní ubytování, ale také thajský masážní salon, kosmetický salon, kadeřnictví a prvotřídní restauraci. V oblíbeném hotelu se často konají prestižní konference či jiné akce. Rezervaci můžete provést z pohodlí domova na www.hotelbelvedereprague.cz a ušetřit tak 10 % oproti běžné ceně.