Praha toho nabízí více, než si dokážete představit. Proč do ní vyrazit na výlet?

Nebaví vás to doma, ale nevíte, kam byste se zajeli podívat? A co takhle do Prahy, která patří k nejkrásnějším evropským velkoměstům? Anebo snad pochybujete o tom, že vás metropole dokáže zabavit? Vyvedeme vás z omylu.

Za jedinečnou architekturou

Praha servíruje neobyčejný architektonický mix napříč všemi možnými styly. Románské kostelíky, gotické chrámy i moderna, to vše čeká na každého, kdo preferuje výlety za památkami tohoto charakteru. Vyplatí se sem zajet se školákem, který právě probírá jednotlivé architektonické slohy – Praha mu poslouží jako velká trojrozměrná učebnice.

Za zábavou

Pokud rádi paříte, pak se budete v Praze cítit jako doma. Na každém rohu narazíte na klub s tak trochu jinou atmosférou. Na své si přijde opravdu každý, včetně posluchačů vážné hudby. Za zmínku stojí také divadla, kina a další místa, kde si naplno užijete kulturního života.

Impozantní výhledy

Prahu můžete navštívit kdykoliv během roku a vždy vám nabídne jedinečné výhledy na tisíce věží a vížek, Vltavu a další panoramata, která se vám vryjí do paměti. Jen málokteré velkoměsto je tak půvabné a prakticky neokoukatelné jako naše metropole.

Aktivity pro celou rodinu

V Praze můžete obdivovat památky, bavit se v klubech a stejně dobře si užívat rodinnou dovolenou společně s dětmi. Kromě vyhlášené pražské ZOO na vás čekají i muzea, expozice, technologické památky a další skvělé atrakce, které jinde nenajdete.

Ubytování jedině v centru

Byla by škoda, kdybyste většinu času promarnili přesuny z jednoho konce města na druhý. Vyřešte to elegantním způsobem – při hledání ubytování se zaměřte na hotely v centru Prahy. Toužíte-li po nadstandardních službách, vsaďte na hotel Praha Belvedere. Ten nabízí prvotřídní ubytování, ale také thajský masážní salon, kosmetický salon, kadeřnictví a prvotřídní restauraci. V oblíbeném hotelu se často konají prestižní konference či jiné akce. Rezervaci můžete provést z pohodlí domova na www.hotelbelvedereprague.cz a ušetřit tak 10 % oproti běžné ceně.

Publikováno: 01. 12. 2017

Kategorie: Česko

Autor: Hanka Dvořáková